Kto sme?

Schéma Bzz

1.

Podporenie OZ Bzz znamená aktívne sa podieľať na ochrane životného prostredia.

2.

Produkt Bzz Vás identifikuje ako člena komunity na ochranu včiel.

3.

Každý predaný produkt Bzz znamená peniaze na nové úle a pomoc včelárom.

4.

Budovanie nových úľov s novými včelými rodinami.

5.

Dohliadanie na realizácie až po finalizáciu projektov u včelárov.

6.

Veľa zdravých a dravých včielok.

TY – Každý z nás postupne vníma viac a viac negatívne dopady ľudstva na prírodu. Musíme sa preto aktívne podieľať na ochrane životného prostredia. Včely tvoria veľkú časť biodiverzity našej planéty. Na to, aby sme mohli živiť rastúcu populáciu sveta, protrebujeme stále viac potravín, ktoré musia byť rozmanité, vyvážené a kvalitné. Preto sme vytvorili združenie BZZ, kde môže každý svojou troškou prispieť k lepším zajtrajškom. BZZ od Vás ale nechce nič zadarmo a ponúka krásne produkty.

PRODUKTY BZZ – Našim hlavným produktom sú tričká. Tričko BZZ Vás identifikuje ako člena komunity za ochranu a reprodukciu včiel a opeľovačov. Slúži ako pripomienka, že včely sú nenahraditeľnou súčasťou prírody.

SPOLOČNÁ POKLADNICA – Vaše peniažky majú vždy priamy smer. Každé predané tričko či produkt BZZ sa rovná peniazom na nové úle, pomoc včelárom, včelám a fungovanie nášho združenia. Pri transparentnom účte budete vždy vidieť kam peniaze putujú.

PROCES PREROZDEĽOVANIA A TVORBY – Z pokladnice priamo k projektom. Je neskutočné množstvo smerov kam peniaze nasmerovať. Chceme sa hlavne zameriavať na budovanie nových úľov s novými včelými rodinami. Akútna pomoc včelárom, ktorí prišli o svoje “rodiny” následkom moru, nákazy a pod. Radi by sme realizovali projekt zelených striech, včiel v meste a pod.

VČELÁRI – Po dohode kam peniaze poputujú prichádza proces, kedy sa k nám pridajú aj konkrétny včelári, ktorí budú peniažky využívať. BZZ bude dohliadať na realizácie projektov. A následne budeme vždy informovať na naších stránkach o výsledkoch.

VČELY – Viac, viac, viac zdravých, dravých včielok! Preto sme sa rozhodli vytvoriť BZZ!

Ďakujeme.

Klub Bzz
Bzz Klub - Podpora včiel
Bzz Klub - Podpora včiel

Podporte včeličky na báze finančného príspevku

Budeme radi, ak nám pomôžete podporiť včelárov a s nimi zároveň aj včely, prostredníctvom jednorázového finančného príspevku. Pre viac informácií navštívte stránku klubu.